Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Penlon przedstawia doskonałą ofertę laryngoskopów spełniających wszystkie Państwa potrzeby. Historia firmy w tym zakresie to siedem dekad innowacji oraz jakości na światowym poziomie. Wszystko to oznacza trwałość i wydajność na długie lata.

Procesy produkcyjne w firmie Penlon gwarantują, że produkty są certyfikowane według najnowszych standardów i są w pełni zgodne z ISO 9001-2008, ISO 13485:2012 oraz 21 CFR part 820 (FDA). Możecie być Państwo pewni, że zakupiony laryngoskop jest gwarantem niezawodności na całe życie.

Dożywotnia gwarancja* oferowana przez firmę Penlon to całkowity brak trosk związanych z użytkowanym sprzętem. Penlon zapewnia usunięcie każdej usterki spowodowanej wadami konstrukcyjnymi, materiałowymi lub produkcyjnymi.

*Aby uzyskać więcej informacji nt. gwarancji na laryngoskopy, prosimy wejść na stronę firmy. Światłowody są objęte 5-letnią gwarancją, Jednakże należy pamiętać, że wielokrotne sterylizacje mogą spowodować spadek siły światła. Gwarancja nie obejmuje lamp i baterii.

Laryngoskopy firmy Penlon

SPRZEDAJEMY URZĄDZENIA
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium